Rozkład Lotów

Wybierz lotnisko wylotowe
i przylotowe
lotniska wylotowe
lotnisko przylotowe

UWAGA

  • Klienci są zobowiązani stawić się na lotnisku na 2 godziny przed planowanym wylotem.
  • Prosimy o potwierdzenie godziny wylotu 24 h przed rozpoczęciem imprezy.
  • Wszystkie godziny podane są w czasie lokalnym.
  • Wszystkie wyloty są wylotami czarterowymi i istnieje możliwość zmiany godzin lotu i wprowadzenia międzylądowania przez firmę przewozową.
  • Small Planet Pakiet Premium: oddzielne stanowisko odprawy biletowo-bagażowej na polskich lotniskach + miejsce w pierwszych 6 rzędach na pokładzie samolotu + extra 5kg bagażu rejestrowanego + posiłek (śniadanie/lunch oraz kolacja w zależności od pory lotu) + napoje bezalkoholowe bez limitów + kieliszek szampana + prasa. Cena pakietu: 198zł/od osoby.
  • Przed rozpoczęciem imprezy sprzęt nurkowy, sportowy, kitesurfing etc. powinien być zgłoszony do naszego działu Rezerwacji. Jeżeli klient nie poinformuje nas o przewozie w/w sprzętu, firma przewozowa może odmówić przyjęcia go na pokład. Opłaty za nadbagaż dokonuje się na lotnisku we wskazanym przez check-in miejscu. Wysokość za nadbagaż jest ustalana również w kasie na lotnisku. BP Alfa Star nie odpowiada za wysokość opłat pobieranych przez przewoźnika. Dodatkowo będą pobierane opłaty za przewóz sprzętu sportowego na trasie lotnisko-hotel-lotnisko. W celu sprawdzenia dokładnej opłaty za transport prosimy każdorazowo o kontakt z działem Rezerwacji. Klienci nie są zobligowani do uiszczenia opłaty za transport sprzętu, nie mniej jednak w przypadku odmowy dopłaty muszą liczyć się z tym, że sprzęt nie zostanie zabrany z lotniska.
Bezpłatny Newsletter!
Zapisz się aby otrzymywać najnowsze oferty i promocje
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Ładowanie...